| Amalia2299 a întrebat:

Ce se intampla daca nu am mancat aseara si nici daca nu mananc acum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Elegant a răspuns:

Eventuale dureri de burta. Respecta mesele zilei. Daca esti gras/a mananca mai putin, dar trebuie sa mananci minim o data pe zi ca sa fii in stare sanatoasa. Daca nu mananci un timp indelungat poti ajunge la spital.

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Este bucurie pentru intregul organism pentru ca il lasi sa se odihneasca mai mult. \dancing
Mai multa odihna inseamna o mai buna refacere. Chiar si mintea functioneaza mai bine; bine, pana la o limita -adica sa nu lasi corpul mai mult de 2 zile fara hrana.

| DovleacTurbat a răspuns (pentru anonimg):

Cum sa ii spui asa ceva? La ce intrebare pune n-are mai mult de 12 ani. Cum sa o încurajezi sa stea nemancata pe motiv ca e sanatos?

| anonimg a răspuns (pentru DovleacTurbat):

Cateodata este bine sa mai sarim peste mese.
Eu acum ma gandesc la motivul pentru care a sarit peste cele doua mese. thinking

| DovleacTurbat a răspuns (pentru anonimg):

Cam tarziu laughing.

| MasterDisk a răspuns:

Te ingrasi de la foame, e stiut lucrul asta de la Dieta RINA

| SelfieWild a răspuns:

Nimic