| Rockzstar a întrebat:

Bună TPU! Ce se întâmplă dacă plângi foarte mult? Nu vreau ca întrebarea asta sa fie luata la mișto, mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ZokoZEW a răspuns:

Salut! daca plangi foarte mult, sunt sanse sa ti se sparga un vas de sange, si iti cam afecteaza vederea... Funda Te rog! si nu mai plangeee! Viata merge inainte!

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depine de cauzele plansului, ca trantesti un tantrum si urli de nebun sau de ciuda, sau plangi ca ti-a murit cineva?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fizic? Te deshidratezi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

După ce plângi, seacă lacrimile. Se descarcă nervii. După aceea te calmezi.

| helpforyou a răspuns:

Uneori este bine sa mai si plangem.
Dar daca plangi prea mul posibil sa ai probleme emoționale cum ar fi depresia sau anxietatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti creste un vagin

| Rockzstar explică (pentru anonim_4396):

Sunt fata, dar mulțumesc oricum

| Trixt3r a răspuns:

Posibil sa dai în depresie.

| Fantaspirit a răspuns:

Te îmbolnăvești de probleme emoționale, devii hipersensibil și vulnerabil

| IarsiIar a răspuns:

Te imbolnavesti psihic.
Problemele se rezolva altfel, nu cu plansul. Numai daca esti un om slab si astepti mereu rezolvare de la altii, stai si plangi.

| Adelina4679 a răspuns:

Posibil sa te alegi cu o durere de cap