| Ochialbastri99999999 a întrebat:

Buna TPU. Cine imi poate recomanda un doctor bun estetician care face blefaroplastie nechirurgicala? Cineva sa imi recomande care a facut si e multumita. Eu sunt din Deva, de aceea nu as opta pentru Bucuresti, e mult prea departe.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RonaldoGOAT a răspuns:

Recomand dr.Ciocarlan ( +40740770885) am o prietena care si a facut operatia de blefaroplastie acolo si a fost foarte multumita si de conditii si de doctor. Clinica la care opereaza este din Arad pentru mai multe informatii poti contacta numarul de mai sus personal al doctorului.

| Ochialbastri99999999 explică:

Multumesc frumos. Face blefaroplastie nechirurgicala?