| BomBomPow a întrebat:

Cine m-ar putea ajuta, as dori sa-mi pun un aparat dentar fix. Cam cat costa? daca are cineva pls help.
Ca sa fie mai putin vizibil as dori unul din ceramica, daca are cineva sa-mi zica va rooog pretul.
Sau si unul din metal, as vrea sa compar preturile...

Ms mult pentru raspunsuri.
O zi buna si un weekend relaxant va doresc :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bistriteanul a răspuns:

Eu am aparat dentar fix pus de 1 an si ceva timp... La inceput este foarte incomod, pana te obisnuiesti cu el! Dupa perioada asta de timp eu chiar simt schimbarile, mi s-au indreptat foarte frumos si merita cumparat! Cand l-am luat a fost 1500 lei, iar acum e 2000 lei (metalic)! Daca vrei neaparat sa nu se vada prea tare, se pot pune moduli transparenti, sau albi... Treci pe la stomatolog cu parintii si intrebati-l si pe el, o sa va zica mai multe. O zi buna, sper ca te-am ajutat!