| anonim_4396 a întrebat:

cine poate sa-mi recomande ceva MEDICAMENTE pentru marirea sanilor? Care sunt cele mai eficiente? Sa nu dauneze sanatatii, sa nu iau in greutate, sa isi faca efectul cat mai repede si sa dureze. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Nu exista asa ceva happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista medicamentul asta minune pe care il cauti tu. Singura modalitate de a iti creste sanii sunt implanturile cu silicon

| OoBunnyoO a răspuns:

Crema cu galbenele nu ajuta la asa ceva. laughing) Nu stiu daca cel care ti-a raspuns a facut-o la misto sau chiar crede asta.
Nu exista remediu pentru marirea sanilor, decat exercitii pentru pectorali care ii maresc putin sau implanturi.

Răspuns utilizator avertizat
| abcabcabc a răspuns:

Ai rabdare, banuiesc ca esti inca minora si sanii nu s-au maturizat complet. Dar daca nu ai rabdare ti-as recomanda 10-20-25 de flotari in fiecare zi.