| Luciana0313 a întrebat:

Cum as putea sa slabesc macar 2 sau 3 kg? Ma consider grasa, si nu stiu cum sa fac ca sa slabesc. Nu vreau diete, vreau sa slabesc sanatos. P.S. Am 1, 57 si 47 kg.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poate ne spui şi ce vârstă ai acum, ca să vedem dacă/cât ar trebui să slăbeştiwinking
Oricum, NU cred că e cazul să mai slăbeşti happy

Toate cele bune!

| Bertan a răspuns:

Mhh! Pai dupa inaltime pari sa fii ok cu greutatea parerea mea! Daca tii neaparat sa slabesti 2-3kg cel mai recomandat este sa respecti mesele zilnice! Sub nici o forma nu trebuie sa mananci nimic intre mese! Fa asta si vei obtine rezultatele dorite! Si fereste-te de cola sau fastfood! Succes!