| EuNuMint a întrebat:

Buna TPU big grin. vroiam sa va intreb cum asi putea sa scap de semnele de pe picioare, maini etc... in general am multe semne de la piscaturile de tantari de mult timp si mi-e rusine de picioarele mele straight face ce asi putea sa folosesc ca sa scap de elebatting eyelashes? Dau funda love struck

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Dilueaza otet cu apa rece si tamponeaza bubitele provocate de piscaturile de tantari. Are dublu rol, ca umflatura si roseata se trage si de asemenea scade si mancarimea.
De ce alte semne mai vorbesti? Daca ai alunite, semne din nastere sau aparute mai tarziu, seva de la rostopasca le face sa se micsoreze, uneori chiar sa dispara. Tamponezi alunita cu seva aceea portocalie zilnic timp de 2 saptamani si vei vedea.

1 răspuns:
| w1zz a răspuns:

Piscaturile de tantari o sa iti treaca de la sine
Unflaturile pune ceva rece pe ele si o sati treaca si eu am avut