| ILoveMyBed a întrebat:

Buna TPU < dupa cat timp trec semnele lasate de tantari (pe maini si picioare) daca folosesc crema de galbenele in fiecare zi? Trec pana la vara?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,vor trece.Pana la vara, vor trece si fara sa folosesti absolut nimic.In schimb, trebuie sa te feresti de noi piscaturi, altfel poti avea altele proaspete pana atunci.

| AmanoYuno a răspuns:

Da-te cu crema de galbenele dimineata si seara.mie asa mi-au trecut in aprox.2 saptamani.pana la vara mai sunt 2 lunihappy

| GandalfTheWizard a răspuns:

Sunt sigur! Trec in maxim 2 luni dar daca te dai cu crema de galbenele iti vor trece in cateva saptamani! big grin