| Zuza_5632 a întrebat:

dati-mi va rog un exemplu de antidot pentru "Regent"! urgent va rog! :X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Eu am patit asta cu Calypso. La spital, unde va trebui sa mergi rapid, mi s-a spus ca in asemenea cazuri sa beau albus de ou, caci acesta va face ca substanta sa se adune in stomac (intr-un anume sens, sa se brinzeasca acolo) si sa nu intre in organism prea repede, ceea ce ar fi f grav.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista un antidot special. Daca ai ingerat, du-te de urgenta la spital.

| anutza a răspuns:

Regent este o solutie impotriva gandacilor care din cate stiu nu mai este pe piata.
Eu folosesc acum Taifun happy

| Zuza_5632 explică:

"Regent" Solutie am uitat sa mentionez big grin :X