| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
De cateva zile ma confrunt cu simptome ciudate cred ca am lipsa de calciu ca simt ca mai am putin si cad din picioare, simt un gol in stomac, am greturi si tremur rau nu pot nici sa ma ridic si orice mananc mi-e rau...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Mai bine fugi la medic. Unele simptome sunt de luat in serios

| Calota_Ciprian_Irinel_1989 a răspuns:

E simplu. Bea suc de sfecla rosie cu mar ai lamaie cate un pahar timp de 4 zile si esti ok.

| Truth2411 a răspuns:

Ia multivitamine si minerale, gasesti in farmacie, sunt unele foarte ieftine, de 2 lei cumperi 10 bucati sau 15. Iei cate 3 pe zi sau 2. Poti opta si pentru un supliment alimentar ce intareste imunitatea, gasesit la 28 lei pe internet sa comanzi Astragalus Extract care este foarte bun pentru imunitate, probat de mine, are efecte uimitoare pe moment cat il iei pana te pui pe picioare, mai ales daca combini cu multivitamine si minerale.

Iti recomand sa citesti si: https://www.seruah.com/......oxice.html