| ceasca5 a întrebat:

De ceva timp am inceput sa am multe cosuri pe spate si incet incet se duc dar raman urme si arata urat. Nu stiti cumva un mod sa scap de cosuri si urme foarte rapid si fara creme de sute de lei care nu functioneaza. Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Incerca crema de galbenele ( e o crema cicatrizanta) costa de la 4 la 15 lei, depinde de gramaj. Dar sa folosesti crema doar pe petele lasate de cosuri deoarece crema e de fapt un unguent, deci e foarte gras si poate sa iti reapara cosurile, deci incerca sa nu te dai pe tot spatele cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
mergi la medicul dermatolog, pentru un diagnstic/tratament adecvat tipului tau de ten, si tipului tau de problema.
O zi buna.

| nda a răspuns:

Mergi la dermatolog, probabil iti va da un regim.