| DeliaCute a întrebat:

Bună tpu.de dimineata m-am trezit cu senzatie de greata dupa care am vomitat de 2 ori si inca am o senzatie.ce se intampla cu mine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

O sa avem un nepotel!

| MozZatY a răspuns:

Buna, mergi la un doctor sa te vada. In functie de varsta ta...ori ai probleme tipic feminine, sau poate...pregnant. just sayin' happy

| Bpr_Vlas_1997 a răspuns:

Felicitari, noaptea trecuta ti s-a implinit cu secces big grin Esti mamica big grin Bafta!

| flaviuroman a răspuns:

Este posibil sa fi consumat ce-va cald (mai fierbinte) si dupa vreo 1 ora ai consumat ceva rece(ai vomitat pe la 6-8 diminata). sau varianata 2 ai mancat ceva mult si repede (ai vomitat pe la 4-5 dimineata)

| flaviuroman a răspuns (pentru flaviuroman):

Dar e totusi mai bine sa consulti doctorul

| andreeadea1 a răspuns:

Buna!
Ori esti mamica.(in functie de varsta)Ori ai racit.Ori ai mancat ceva stricat! Sper sa iti fi fost de ajutor! Funda?