| AnaAnastasiaaaa a întrebat:

De ier am inceput sa tusesc iar seara am stare de voma. Am facut analizele si au iesit bine. Un sfat? Inafara de pastile ca iau. Sau de ce am stari de voma?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce diagnostic ai de la medic?
Testul cu bariu ai făcut pentru a vedea de ce vomiți?
Spirometrie pentru plămâni ai făcut?
Despre ce vorbim?
Pa, pa.