Întrebare recomandată | Lazãr_Narcis_1999 a întrebat:

De ce am stari de confuzie, am facut toate analizele, inclusiv EEG care au iesit bine, si totusi nu scap de aceasta stare vreau ajutor va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Inseamna ca esti in regula. Bravo!

| GulDan a răspuns:

La ce stari te referi? si eu am momente ciudate si tot asa m-a pus sa fac analize de 2 feluri... poate ai aceeasi stare o poti descrie?

| Trandafirii a răspuns:

Ai luat vitamina C?

| HappyGirl4 a răspuns:

Buna! Problema ta ar putea fi oboseala, consulta un pshiholog parerea mea.O zi buna!

| Joker1305 a răspuns:

Poate ca esti bipolar :\ incearca sa mergi la un psiholog sau la un medic de genul happy

| untu a răspuns (pentru Joker1305):

Da,se numeste tulburare bipolara!

| DarkAnita a răspuns:

Te strange uneori pieptul sau ti se pune un nod in gat? Dormi macar 8 ore pe noapte? Din ce spui tu nu ai o problema fizica, mai degraba una emotionala.

| Lazãr_Narcis_1999 explică:

Am luat Supradyn cu minerale si vitamime, are si vitamina C, dar parca sunt rupt de realitate. Nu stiu ce e cu mine

| SteelGamingRomania a răspuns (pentru Lazãr_Narcis_1999):

Se numeste plictiseala, nu ai nimic este pur si simplu paranoia(cat timp toate analizele ti-au iesit bine)

| Trandafirii a răspuns (pentru Lazãr_Narcis_1999):

Stai linistit, ai avut vreo sperietura sau stres happy