| xDanyxDany a întrebat:

de o vreme incoace ma simt obosit tot timpul si as dormi intr-una, iar cand incerc sa lucrez ceva mai mult de o ora nu pot, dupa o ora ma ia un somn imens si nu mai pot sa fac nimic. Care sa fie cauza? Dau funda celui care imi da un sfat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie intai sa-ti faci niste analize. Oboseala exagerata poate fi cauza unei anemii, a unei infectii (tuberculoza de exemplu), a unei suferinte renale sau hepatice. Discuta cu medicul tau de familie, va sti ec anlize sa-ti recomande. Nu uita sa-i spui daca iei vreun tratament (inclusiv tratamente naturiste sau suplimente alimentare).