| B0ne a întrebat:

De trei zile a inceput sa ma doara putin in partea dreapta jos inghinalul, nu simt asa cand merg sau alerg sau cand stau, doar cand cobor scarile simt foarte putin ca ma doare si cand apas in zona respectiva. Acum am cateva variante de la care ar putea fi cauza, acum cateva zile am primit o minge in zona intima destul de tare care ar fi putut intr-un fel fi cauza durerilor. Alta varianta ar fi, ca sunt putin racit si poate din cauza racelii. Si cea dea 3-ia varianta, tot acum careva zile m-am jucat cu fratele meu si cred ca m-am intins piciorul intr-un fel si nu am simtit pe moment doar acum. ( Daca se poate sa primesc raspunsuri de la cineva care cat de cat are idee de ce zice. Si inca ceva, nu vreau sa primesc raspunsuri care au legatura cu apendicita, ca trebuie sa ma operez si tampenii de genul pentru ca nu prezint nici un simptom care sa dea de inteles ca am apendicita.) Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Fâţii a răspuns:

Cred ca este prima sau a doua varianta, consulta un doctor!