| GabiiLaurr a întrebat:

Buna TPU.
Este bine ce fac?
AM 15 ani,si aproape in fiecare zi rulez o hartie cat o tigara,ii dau foc o sting putin pentru a nu lua foc prea mult, trag cateva fumuri mici.
Voi avea consecinte grave?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Nu e bine, fumatul nu este deloc bun.

| MihaiKJL a răspuns:

Eu zic sa lasi foile in caiet ca ai nevoie de lectii laughing)