| Djadja20E8 a întrebat:

Nu mai cresti daca tragi cateva fumuri din tigari, sau aproape o tigara in treaga?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca faci doar atat nu este nici o problema, nu influenteaza cu nimic cresterea.

| FaraNume1245 a răspuns:

Sigur că nu. Toți copiii care fumează de la 12 ani nu mai cresc. Tot de 150cm rămân și la 20.