| Anitta_Karla_1990 a întrebat:

Buna TPU este ceva grav daca astazi am lesinat de 6ori?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
16 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Tu cam ce crezi? eu nu am lesinat niciodata in viata mea, nici macar cand am avut accident de masina destul de zdravan, fiind lovit in lateral de o ambulata. Eu zic sa consulti medicul de familie, care sigur te va trimite la niste analize. Bafta!

| Liviucu a răspuns:

Verifica programul doctorului tau de familie si prezinta-te urgent la acesta. O seara linistita.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca nickul are vreo treaba cu anul nasterii si ai 26 spre 27 de ani, treaba e nasoala. Cind ti-ai facut ultima oara analizele? Ceva deosebit de povestit despre ultimele zile?

| vocea a răspuns:

Trebuie sa mergi neaparat la medic, este lipsa de calciu, bea ceai cu lamaie si miere si sper sa te faci bine sa nu fie grav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medicul tau ce mai face? Fa-i o vizita, deja ii lipsesti din registru big grin happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, este foarte normal eu astazi am lesinat de vreo 10 ori deci nu-ti face griji happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Attention seeker

| Niklauss a răspuns:

Nu e normal deloc.

| Miihaa a răspuns:

Dupa parerea mea, facand o comparatie cu mine care nu am lesinat niciodata, cred ca e o poblema

| TabletaSB a răspuns:

De 6 ori, e mult, intreaba medicul. Gasesti medic si pe net online. hidrateaza te, sa iei calciu si fier.
Sa vezi ca sa nu se repete si maine.

| presus a răspuns (pentru TabletaSB):

Unde gasesc si eu un medic online?

| TabletaSB a răspuns (pentru presus):

Cauta pe google doctor online. Poti gasi de eg http://consultadoctorul.ro/intreaba-doctorul/
Pe site specificat sa apelezi la un medic

| Ada78 a răspuns:

Probabil.Ar trebuii sa fi consultata de un doctor. Poate fi ceva ce la inceput sa fie ceva usor dar in viitor sa se inrautateasca.

| Ana1018 a răspuns:

Da. Este cam grav. Ti s-a intamplat asta dintr-un anume motiv. Organismul tau a patit ceva. Este bine sa te duci cat mai curand la doctor

| Anitta_Karla_1990 explică:

Vad alb in fata ochilor dupa care lesin cateva secunde (si eu sunt anemica)

Răspuns utilizator avertizat