| Cristianexr a întrebat:

Buna TPU fac sala de 2 luni, si merg de 4 ori pe saptamana. De cateva zile am niste dureri foarte mari undeva in zona inimi(an 16 ani). Oare pot aparea complicatii? Sau sunt durerile cresterii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JulyStorm a răspuns:

Poate fi o angina pectorala.
Renunt pentru cateva zile la sala, si mergi la un control.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Inima nu doare, cel mult poate să înţepe doar, să simţi nişte înţepături.
Dacă te îngrijorează poţi merge la medic.
Te pup!

| dask a răspuns:

FRate din punctul meu de vedere cred ca este doar fortarea corpului mergi de mult timp la sala? sau... ai lipsit ceva vrenme si acu te-ai dus si te-ai fortat inseamna ca ti sau intins niste muschi pe acolo si eu am fost la sala acu 3 saptamani si lipsisem cateva inainte si seara m-a luat o durere de piciooare.laughinglaughing oricum mai bine duter si intreaba pe cineva care chiar stie eu ti-am spus parerea mea si sincer cred ca asta este

| Cristianexr explică:

Nu am zis ca ma doare inima undeva in partea stanga pe langa inima si nu am lipsit, dar m-am fortat un pic