| anonim_4396 a întrebat:

Hei buna! am si eu o problema! in urma cu cateva zile a inceput sa ma doara stomacul si sa ma balonez cu usoare dureri in zona de jos a burtii. Mentionez ca in mai putin de 2 zile trebuie sa imi vina menstruatia. Aseara am avut dureri foarte mari si eram foarte balonata. Mergeam prin casa ca si o gravida, nu stiam ce sa mai fac asa ca m-am pus sa mananc ceva deoarece nu mancasem mare lucru si m-a lasat oarecum... dar balonarea nu dispare, iar durerile de jos inca sunt prezente dar nu sunt foarte mari. Oare de la ce este? Probabi ca sunt in acea perioada?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Sunt sigura ca din cauza ca trebuie sa-ti vina menstruatia, asa ma simt si eu inainte