| Iustiina a întrebat:

Imi puteti spune de ce mereu cand merg de ex: sun pe niste scar. cand trebuie sa le urc sau cobor imi este foarte greu? adica in sensul in care imi ia vreun minut sau 2 pana urc sau cobor de pe una pe alta? De ce mi se intampla ca si cand asi trece peste o groapa mare? Chestia asta mi se intampla de cateva saptamani si nu stiu de ce.ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Te simti obosita mai tot timpul? somnolenta? se insoteste de respiratie greoaie?
Cel mai probabil e vorba de o astenie, dar cel mai bine ar fi sa mergi la un doctor sa iti faca niste analize ca sa excluda alte probleme mai grave.

1 răspuns:
| kolcov a răspuns:

Slabeste