| anonim_4396 a întrebat:

In ultimul am frecvente ameteli,greturi,si ma doare enorm sub sinul sting.
Mi se taie si rspiratia si respir greu. Apoi unde se intersecteaza coastele,intr-e sini un pic mai jos, cind maninc uneori ma inghimpa tare timp de 2 minute maxim!
Acum intrebarea e:
ce boala poate sa am? mi-e frica sa merg la medic!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Corina_Marinela_1967 a răspuns:

Curios ar fi varsta ta? Poate esti la pubertate? GRamatical exprimare aiurea; as-i dori ceva mai eligibil.
Astenie sau consulta un cardiolog, verifica-ti tensiunea arterial; cea normala este 100/40 mmg