| TheJokkerYou a întrebat:

Ma doare rinichiul stang c-am de cateva luni. In ultima vreme a inceput sa ma doara mai tare, greu ma puteam ridica, am urinat sange. Azi mi-a curs de 2 ori sange din nas, tot nasul stang. Voi ce credeti ca am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Si ce mai ai de gand sa vina popa la tine? ce intrebari aveti uni jur,,,, du-te la medicul de familie, la spital, vezi cauzele, fa ce e de facut, degeaba stai si pui intrebari de genul asta aici ca nu te poate ajuta nimeni cu nimic daca nu are pe ce pune un diagnostic

| Yamaha123 a răspuns:

Du-te la un spital urgent ce mai astepti?

| MihaiN a răspuns:

Mergi la spital cu prima ocazie, cu rinichii nu e de joaca.

| Cornel_6311 a răspuns:

Du-te la medic pana nu se agraveaza si roata-te Domnului ( fara Domnul nu poti face nimic )