| anonim_4396 a întrebat:

Neataa TPU! Am si eu o problema de sanatate:
de vreo 3-4 zile a inceput sa ma doara burta in partea stanga jos si pe lanaga aceasta durere am avut diaree, gaze, ragaituri si bolboroseli. Dupa 3 zile aceasta durere nu o mai simteam asa de tare dar a inceput sa ma doar in cosul pieptului si sa ma intepe in zona inimii. Acum a inceput sa ma doara pe la rinichiul stang. Ce credeti ca am. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Ai mancat ceva ce nu ti-a priit.
Mergi pe o alimentatie usoara,paine prajita, ceai de menta e bun cand ai diaree, branzica slaba de vaci, covrigi.
Intepaturile in zona inimii pot semnala probleme de la inima, mergi sa te vada un medic.
Te pup!

| Bοgdαη a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca am mancat ceva care sa nu imi placa! Cred si sigur e altceva!

1 răspuns: