| Dell_Delia_2000 a întrebat:

ma puteti ajuta cu un sfat/idee? De cateva zile am inceput sa respir mai greu,obosesc foarte repede,(daca ma duc de pe canapea in bucatarie,imi bate inima repede si nu pot sa respir), ametesc, daca ma ridic din pat ma simt ametita si mi se intampla sa ma duc intr-o parte laughing, mi se face rau si imi ingheata mainile si picioarele, la 20°c+ afara si simt un fel de amorteala in vene, sange care urca spre maini si imi ingheata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Mama, tata ce zic de asta? ați fost la medic? Dacă nu, e cazul ACUM!

| Dell_Delia_2000 explică (pentru sierra1):

Imi pare ca parintii nu sunt asa de preocupati :/ pentru ei e nevoie doar de calciu...

| sierra1 a răspuns (pentru Dell_Delia_2000):

Insistă, poate - poate