| xAdda a întrebat:

marti la 4 am iesit din operatia de apendicita, iar duminica seara mi-a venit ciclul, e ceva normal? tinand cont ca au trecut de abia 5 zile de la operatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Da, e normal. Organismul a suferit un stres care putea devansa data normala la care ar fi trebuit sa-ti vina menstruatia. In conditii de stres, ciclul menstrual poate avea variatii.

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Da, e normal, iti venea si daca nu era momentul sa-ti vina, dupa operatie se porneste rapid

| beatrice9849 a răspuns:

Da,apendicele nu are legatura cu asta, este ceva normal