| maria344556 a întrebat:

este normal ca la 8 luni de la operatia de apendicita ca ai dureri ingrozitoare lasandu-se pe picior si putin mai sus de operatie, chiar si langa sold? Tindand cont ca la 2 saptamani de la operatie am facut infectie la vezica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce ai facut tu nu are legatura cu operatia de apendicita, cel mai probabil este o criza de SCIATICA, unde nervul sciatic este inflamat, iar durerea de la spate, pe picior.
Iti va trece in cateva zile, daca stai cuminte la pat, sau pe jos, pentru ca in crizele mari, durerile sunt atat de rele, ca nu te poti misca si nici dormii in pat.

| HazelEyes77 a răspuns:

Du te la un control medical ca nu e normal sa ai astfel de dureri. Eu la cateva saptamani dupa operatie nu mai aveam nici un fel de dureri sau discomfort.

| Elena9328 a răspuns:

Nu este normal. Du-te la medicul de familie. Nu mai sta așa!

| Sociopatul a răspuns:

Nu este normal, eu dupa 2 luni nu mai aveam nimic