| cristi2018 a întrebat:

Mi-au aparut de 3 zile niste bubite pe "penis" si cand le ating ma mananca! Ce sa fie oare? Stiti vreo crema, ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Hαppiηеss a răspuns:

Daca ai avut recent vreun contact sexual neprotejat este posibil sa te fi pricopsit cu ceva.
Cel mai indicat este sa consulti un medic de specialitate, sa afli despre ce este vorba si apoi in functie de rezultat sa urmezi un tratament.
Nimeni nu este in masura sa iti spuna ce crema sau alte medicamente sa folosesti daca nu stie cu exactitate ce anume ai.
Succes!