| anonim_4396 a întrebat:

Parintii au cumparat bilete la mare pentru sfarsitul verii.Problema e ca am kilograme in plus si nu as vrea sa stau in costum de baie, adica oricum nu m-as simti bine.Pentru a slabi, m-am gandit ca de maine sa imi fac abonament la sala.Ce exercitii ar trebui sa fac pentru a slabi? Nu vreau sa fac muschi si sa raman as in restlaughing).As vrea sa slabesc uniform, la toate partile corpului.Pe ce aparate ar trebui sa lucrez si la ce parte a corpului m-ar ajuta? big grin (FUNDA)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DraudeS a răspuns:

Buna ziua!

Folosesti toata aparatele pentru toate grupele de muschi.
De ex.: Astazi faci la un aparat pentru definirea pieptului si un aparat pentru definirea bicepsului, maine pentru spate si triceps.
In general trebuie sa fie in sala de fitness un instructor ceva.

Sanatate!