| BeibbG a întrebat:

sper ca cineva sa ma poata lamuri cu o intrebare ce ma macina de ceva timp. Pt inceput am 17 ani iar in data de 23 august am avut un contact sexual neprotejat dar iubitul meu nu si-a dat drumul in mine. Mentionez ca nu am avut nici o problema dupa asta, mi-a venit menstruatia normal in lunile septembrie si octombrie dar acum doua saptamani am inceput sa am o scurgere maro, apoi a devenit roz si intr-un final alba, chiar daca nu am o menstruatie regulata ma ingrijoreaza mult faptul ca nici in data de azi nu mi-a venit tinand cont ca imi intarzia maxim 3, 4 zile nicidecum 10 ca acum...mentionez ca nu prezint niciun simptom de menstruatie in acest moment..ma dor doar sfarcurile dar nu tot sanul si acum am o secretie alba urat mirositoare dar nu branzoasa. Va rog sa-mi spuneti daca exista posibilitatea sa fi ramas insarcinata deoarece sunt foarte ingrijorata, sau daca nu, spuneti-mi ce ar putea influenta lipsa ei. Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DimLight a răspuns:

Ia-ti un test de sarcina si mergi la doctor dupa