| BadResonance a întrebat:

Sper ca puteti sa ma ajutati. Am cosuri pe brate si pe picioare( foarte multe). Cum as putea sa scap de ele? Stiti vreo crema/tratament naturist/tratament babesc? Si daca ati avut si voi, spuneti-mi va rog cum ati scamat de ele.
P.S am 12 ani
Scuzati categoria daca nu este cea corecta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Incearca sa tamponezi locul respectiv cu apa cu argint coloidal, sa vezi ce rezultate bune ai sa ai apoi! Asta este valabil si pentru acneea faciala, un spray care are 120 puf-uri costa aprox 30 euro.
Despre tratamentul cu argint coloidal puteti citi pe acest site:
www.argint-coloidal.ro
Te pup, o zi frumoasa!

| ReusxD a răspuns:

Dă-te cu crema Nivea, este foarte bună.
Eu cu ea mă dau.

Baftă!

| JustRoxanne a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la farmacie si acolo ti se va recomanda o crema buna! Succes!

| AnaBelle03 a răspuns (pentru JustRoxanne):

Da dar de cele mai multe ori ti le recomanda pe cele mai scumpe... Si restul nu stii daca vor avea efect laughing

| BadResonance explică:

Scuzati nu este "scamat" este scapat.

| janbarosanu95 a răspuns:

Fai sex si dispar:*

| BadResonance explică (pentru janbarosanu95):

Foarte amuzant. Te felicit pentru boaba de creier pe care o ai in capatana aia numita cap.:////