| Mila6ka11 a întrebat:

spuneti-mi si mie, a incercat cineva dieta cu apa cu lamaie? Daca da, a dat rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

O amica de a mea a slabit 30 kg cica cu dieta asta cu lamaie.fie vorba intre noi eu nu prea o cred.(a slabit dar prin alte metode cu cred ca doar aia a ajutat-o)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Nu mai încercaţi tot felul de diete ( diverse TÂMPENII citite sau auzite de la unul sau altul ) deoarece vă DEREGLAŢI metobolismul!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai acum ( respectiv dacă eşti fată sau băiat ), pentru ca să vedem dacă/cât este necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune!

| GolopențaAdrian a răspuns:

Dieta inseamna sa bei la regim si da poate da rezultate exceptionale

| Seby_Damian_1997 a răspuns:

Da rezultate, dar trebuie sa consumi foarte multa apa si sa nu te astepti ca in 2 zile sa vezi rezultate.