| Miruna_9284 a întrebat:

Stiu ca o sa vi se para stupid ceea ce vreau sa va intreb dar..Cum as putea intra in spital pentru 2-3 zile? Si va rog nu lasati raspunsuri de genul: nu fa nimic sau chestii. Si scuzati categoria dar e cea mai populata. Raspuns urgent. Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Mananca niste creta, 2-3 bucati si ajungi si la spital.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe usa, ca tot omul. Poate voiai sa intrebi cum te-ai putea interna pentru 2-3 zile?

| elenusa12 a răspuns:

Aruncata de la etaj sau date cu bicicleta si intra intr-o masina sau intr-un stalp

| aanny a răspuns:

thinking doar daca iti faci rau te poti interna altfel nu

| SkyBlue a răspuns:

Dc ai vrea sa faci acest lucru? happy