| qqqqqqeeeew a întrebat:

Exista vreun exercitiu special pentru a micsora fundul
Rog seriozitate

Scuzati de categorie dar este cea mai populata si vreau raspunsuri urgent

Multumesc Anticipat

6 răspunsuri:
| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Fitness.

| andrei1237 a răspuns:

Te duci la sala sau faci acasa multe exercitii fizice.

| Voidwithin a răspuns:

Raspuns simplu:Slabesti! mai greu cu practica

| Etiene a răspuns:

Pui palmele pe el, sari de 3 ori, ii dai 2 palme, pui iar palmele pe el, sari de 3 ori si tot asa pana cand se va satura de dansat si va arunca grasimea la cosul de basket.Bafta.

| reeebook a răspuns:

Il bati ca pe snitel si il dai prin pesmet apoi il ungi cu ulei de masline si il lasi la uscat ca sa fie mai ferm si bombat :*

| Vasea96 a răspuns:

Depinde, presupun ca esti obeza( ai ceva grasime pe tine) atunci la sala sau chiar si afara alergi bine ca sa dai grasimea jos, da te starui sa te imbraci mai bine ca sa transpiri bine, scrie daca te mai intereseaza ceva, pa pa succeselaughing