| VreauSaAjut2000 a întrebat:

TPU, sunt eu din nou. Stie cineva cum pot ( daca pot ) sa imi micsorez nasul in zona de jos a lui ( intre nari )?hee hee e cam prea mare, daca stiti cateva metode, dar am auzit ca trebuie sa tii apasat pe el si nu stiu daca merge, imi puteti spune daca asa trebuie sa fac, si daca da, cat timp trebuie sa apas pe el pe zi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Operatie estetica. Nu raman urme, se vindeca repede.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai prea mult timp liber de ai ajuns la concluzia asta. N-ai cum sa-l micsorezi fara operatie asa ca stai in banca ta.

| VreauSaAjut2000 explică (pentru anonim_4396):

Ok, inteleg, dar ceea ce nu inteleg este ca de ce nu stai tu in banca ta? deja am primit un raspuns in legatura cu operatie estetica, daca nu stii alta solutie, nu scrii deloc, baftawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru VreauSaAjut2000):

Nu pot.happy Si asa ca idee, nu stau sa citesc raspunsurile altora. kiss