| Angelofdemon a întrebat:

Buna TPU
Sunt fata vreau sa mi-se schimbe vocea finca e foarte subtire
sfaturi?
dau fundita la cei ma vor ajuta love struck

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Anddrea a răspuns:

Apuca`te de fumat laughing

| MsPisic a răspuns:

Si ce daca e subtire?
esti fata!
...si eu o am subtire! dar unora chiar le placetongue

| theorizer a răspuns:

Iti recomand sa cresti mare
http://www.youtube.com/watch?v=4yDIO0DXKok

| 123456 a răspuns:

Pfff nu prea ai cum. vocea se schimba decat daca fumezi... dar mai bine lasa stai asa :d