| NaPI a întrebat:

vreau ca pina la vara sa slabesc cu 15-10 kg,fara diferite medicamente,ma puteti sfatui ceva diete, ceva exercitii fizice pentru ca sa slabesc in zona abdomenala? poate ceva vreun regim de alimentatie si ce pot sa maninc si sa nu manic pentru ca sa slabesc, dau funda celui mai detailat raspuns :*******

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Poi sa faci mult sport, sa numai manance paine, sa mananci mai mult fructe, sa numai manance prajit, doar fiert, di odata pe zi sa se infasoare in folie de naylon.Si sa stai imbracata peste folia aia, cu multe haine.Vei transpira si vei scadea usor usor in greutate.Sa numai mananci nimic dupa ora 6 seara, si sa nu-ti ratezi micul dejun.Stii cum se zice: "Micul dejun mananca-l singur, pranzul imparte-l cu prietenii, iar cina ofera-i-o unui dusman".

| NaPI explică (pentru Rizer):

Pai bine, dar poate imi dai cv exercitii?

Răspuns utilizator avertizat
| Indestructible44 a răspuns:

Nu face foame iti spun o dieta foarte eficienta dar dureaza 2 luni si poti manca cat vrei doar fara grasimi uite saitul:http://dietadukan.ro/

| NaPI explică (pentru Indestructible44):

Ok,multumesc am sa incerc de luni happy