| biancatwt7 a întrebat:

vreau niste pareri...am fost la un dermatolog in legatura cu cosurile de pe fata si mi-a prescris pe langa un sampon si un unguent, o crema de la avene, triacneal. Am inceput sa o folosesc si astept rezultatele.
ati folosit aceasta crema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andrei_4408 a răspuns:

NU, dar de exemplu cel mai bun unguent de cosuri pe care l-am folosit pana acum este Mibazon se ia de la farmacia veterinara, stiu e pentru animale dar nu e adevarat are nu stiu cate chestii in el si te scapa de orice cos... Eu de ex nu prea am fost incantat cand mi-a zis mama, dar dupa cv timp am intalnit in formula as ziurul unde era promovat, l-am folosit si am scapat de muooooooolte cosuri