| lonyanna a întrebat:

Bună, TPU!
Vreau raspunsuri de la fete. Nu știu cât de grav este asta dar cand am scurgeri ( de sânge ) Nu curge foarte mult abia dacă se vede. Credeti ca este o problema sau așa a fost și la voi la început?
Multumesc.
Fundă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Aşa este la început până se reglează.
Dacă lucrul acesta te îngrijorează, ar fi bine să vorbeşti să vorbeşti cu părinţii, cu un medic sau cu un alt adult în care ai încredere.
Te pup!

1 răspuns:
| Nononame a răspuns:

Asa e la inceputwinking