| rrai a întrebat:

Buna tuturor.
Am o durere in partea dreapta la coaste care trage din spate la umar. De cateva zile durerea se opreste si revine iar cand inspir durerea la coaste se accentueaza.
Care este problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Plamanii! Ori fumatul, ori ai racit. Mergi urgent la medic.

| Fiwi a răspuns:

Du-te neaparat la medic deoarece poate avea legatura cu plamanii si nu ii de joaca. Sanatate

| rrai explică (pentru Fiwi):

Multumesc, eu am 17 ani si sunt fumatoare...credeti ca are legatura cu durerea din coaste si umar?