| negrutzz a întrebat:

Buna tuturor happy. Am o intrebare. Am avut acnee de o forma mai grava. dar acum am ramas doar cu cicatrici. Dermatologul mi-a recomandat tratamentul cu laser. Ati folosit acest tratament? Cum decurge tratamentul si la ce rezultate ma pot astepta? :-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Institutul Cantacuzino se fac auto-vaccinuri, costa ptin, la mine au avut efect.Laserul cicatrizeaza dar se mai vad dupa procedura si costa si foarte scump.

1 răspuns:
| RoxanaStan00 a răspuns:

Eu de la acnee am ramas cu gauri-cicatrici si singurul produs cu care am reusit sa ma vindec la recomandarea unui medic a fost un gel tratament natural pentru cicatrici de la Derma E. Il recomand, cu incredere.