| annnna1234 a întrebat:

Un bun prieten de al meu are o umflatura pe partea interioara a coapsei cam la 6-7 cm de zona inghinala. Este mobila, nedureroasa si o are de cativa ani si aceasta nu s-a marit. Nu mai are alte umflaturi pe corp. Ce credeti ca ar putea fi? Ar putea fi cancer? Banuiesc ca in acest caz s-ar fi marit si ar fi aparut si alte simptome in cativa ani... Credeti ca este ceva grav? Sunt sanse sa fie ceva banal? Multumesc anticipat! Dau fundita pt cel mai bun raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai auzit de medic? Sau doctor din-ala care te consulta si vede ce ai?
El este cel mai in masura sa explice problema. In urma unor analize.

| KaterinaРомановский a răspuns:

Prieten? Sau prietena? Sau mai bine zi ca este vorba despre tine. Mergi la chirurgie sa ti-l scoata!