| And08ety a întrebat:

Buna ziua! Acum doua saptamani am avut o usturime la scrot, medicul a dat sa ma dau cu nidoflor, diagnosticul era de interrigo perenial, mi-a trecut, dar de vreo 5-6 zile mi-a aparut o usturime la capul penisului, mai ales noaptea in pat inainte de somn si un lichid transparent spre alb care curge fff putin din penis, nu ma ustura cand urinez sau ceva, doar discomfort in unele momente ale zilei, mi-am dat cu clotrimazol, dar nicio schimbare, ce ar putea fi? Mentionez ca lichidul care imi iese din penis nu miroase a nimic, cu ce as putea trata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati ani ai si spune-ne daca ai avut sex cu alte persoane?

| And08ety explică (pentru Violleta2022):

27, da am facut doar protejat, de cand am avut aceste oribleme, nu s. A mai intamplat

| Violleta2022 a răspuns (pentru And08ety):

Mergi si fa-ti un test de boli cu transmitere sexuala, ca scurgerile alea din penis par a fii gonoree (blenoragie).