| Gilcaandrei a întrebat:

am 32 de ani si o noua iubita. In momentul in care fac sex, penisul ma doare foarte tare, mai explicit din cauza atei care nu este rupta sau nu inteleg de ce nu mi se desface pielea de pe cap iar atunci cand e desfacuta ma doare ingrozitor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Poate ai fimoza? Pielea de pe putulica trebuie desfacuta usor, usor la fiecare dus pana va ramane singura in santul acela balanopreputial. Nu trebuie sa se rupa ata. Nu e obligatoriu si daca stai sa te gandesti nici nu prea e bine sa se rupa avand in vedere ca are foarte multe terminatii nervoase cre fac sexul mai placut.
Du-te la medic.

| JusTPauL a răspuns:

Prietena ta e mai seaca. Trebuie un preludiu bun și folosiți lubrifiant.

| SERIALS a răspuns:

Adreseaza-te unui medic, poate iti trebuie o circumcizie