| Mishamika a întrebat:

Buna ziua!
Am nevoie urgent de niste pastile pe care nu le gasesc daca stiti si puteti sa ma informati va rog mult sa ma ajutati Pastilele se numesc astonim h (fludocortizon)7

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cevdet a răspuns:

La orice farmacie se pot aduce pe baza de comanda (a lor!). In functie de marimea lantului farmaceutic poate dura de la citevaa ore la cateva zile. Farmaciile mari au si stocuri mari sau fac transferuri intre ele.

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Acest medicament poate fi cumparat doar din farmacii pe baza de reteta