| constantin008 a întrebat:

Buna ziua!
Am o întrebare.....cu o săptămână in urma am facut vaccinul de 14 ani si dupa cateva zile dupa vaccin m-a durut putin mâna dar nimic insuportabil.
Iar maine, vineri fac o săptămână si de aseară a început sa ma gadile in locul vaccinului, e o portiune rosie in zona vaccinului si e umflat.
Știți de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Mergi la medic pentru a afla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil este o reacție adversă. Pentru orice lămurire și siguranță, da o fugă până la medicul de familie și intreaba-l.
El e în măsură să te lămurească cel mai bine.