| Adinutzzaa a întrebat:

Am o întrebare pentru fete. V-a durut vreodată unul dintre ovare și durerea sa se lase pe picior? De exemplu pe mine m-a durut ovarul stâng și după durerea mi s-a lăsat pe piciorul stâng și acum ma doare. Ce sa fac in acest caz? Precizez ca sunt înaintea menstruației, trebuie sa apara. Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Se mai întâmplă, e de la pms.

| carmenistasteluta a răspuns:

Patesc la fel. Poti sa iei ibuprofen forte parca stii ca sunt bilutele alea rosi transparente!