| qelias a întrebat:

Am o intrebare simpla : stie cineva doctori care trateaza distonia? Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Quicley a răspuns:

Dr. Florin Exergian, spital Bagdasar Arseni

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Pai la control ai fost? cred ca medicul de familie trebuie sa stie cel mai bine, banuiesc caun control amanuntit la medicul de familie te va trimite catre cel de specialitate.
Ori te poti adresa direct in spitale
http://www.sfatulmedicului.ro/......stonia_346
Uite un link interesant.
O zi buna sa ai:)