| Anamaria1995madalina a întrebat:

Am o problema destul de delicata. Am usturimi la urinare de aproximativ 6 luni. Toate analizele imi ies bune, inclusiv urocultura, sumarul de urina si analiza secretiei vaginale. De curand am fost chiar si la un urolog si mi.a spus ca totul este in regula cu vezica. Zilele astea am observat intre vagin si vezica urinara o imflamatie care ma ustura si la intrarea in vagin ca un fel de balonas cu cerculete. Daca apas acel balon cand vezica e plina, am observat ca ma ustura foarte rau. Poate sa fie vezica acel balon? Va rog sa ma ajutati

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Divy a răspuns:

Cel mai în măsură să te ajute e un ginecolog, ai întreținut relații sexuale sau ceva?